Ideal Interier

Výhodou kompletní realizace zakázky je hlavně to, že se o nic nemusíte starat a můžete se spolehnout na to, co se již domluvilo, a my Vám vše zařídíme. Toto je pro zákazníka cenově i časově nejvýhodnější.

Demolice

Provádíme veškeré bourací práce spojené s výstavbou včetně úklidových prací i s odstraněním vzniklého odpadu a jeho likvidací. V souladu s platnými zákony a předpisy.

Zednické práce, obklady, dlažby

Samozřejmě také provádíme veškeré zednické práce : betonáže, zdící práce, sádrokartonářské práce, omítky, štuky, obklady, dlažby a to vše při použití kvalitních stavebních materiálů.

Fasáda

Provádíme kompletní realizaci fasád: strojní omítky, ruční omítky, sanační omítky, fasádní barvy, zateplovací systémy z velice kvalitních a stálých materiálů včetně povrchových úprav. Taktéž nabízíme realizaci fasády z lícových pásků či cihel.

Instalatérské práce

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce včetně dodávek materiálu.

Elektrikářské práce

Provádíme veškeré elektrikářské práce včetně dodávek materiálu.

Malířské práce

Nabízíme veškeré malířské práce včetně speciálních maleb a dekorů. Odstraňování starých maleb a oprava podkladů pro malování.

Zemní práce

Provádíme též veškeré výkopové a zemní práce dle požadavků.

Okna, dveře

Provádíme výměnu či dodávky oken, dveří, garážových vrat a stínící techniky.

Truhlářství

Realizujeme též dodávky nábytku na míru včetně grafických návrhů a montáže.

Okna, dveře – výplně otvorů
V našem sortimentu máme dveře a zárubně od dvou největších společností v ČR Sapeli a Solodoor. Jelikož jejich výroba prokazuje vysokou kvalitu, tak je zapotřebí i kvalitní montáž v našem provedení. Vyberte si dveře od jednoho z výrobců a zašlete nám je a my Vám zpracujeme cenovou nabídku včetně montáže.

V našem sortimentu nabízíme také prvotřídní výrobky společnosti RI OKNA a.s., a to především plastová okna, plastové dveře a též hliníková okna a dveře. Společnost RI OKNA a.s. patří mezi nejvýznamnější dodavatele v ČR a působí na trhu již více než 20 let. Ve spojení s kvalitní montáží a zednickým zapracováním v odpovídající kvalitě Vám okna a dveře od nás budou dělat jen radost. Jsme také schopni dodat veškerou stínící techniku – žaluzie, rolety, předokenní rolety a žaluzie a také garážová vrata.

Dřevěné a laminátové podlahy

Nově jsme pro Vás do sortimentu zařadili podlahové krytiny HARO od společnosti Hamberger Flooring GmbH & Co. KG. Společnost byla založena již v roce 1866 a i přes 140 let trvající tradici je stále rodinným podnikem. Dnes patří mezi nejvýznamnější výrobce dřevěných podlah v Německu. Rádi bychom Vám nabídli podlahy HARO a jejich nikdy nekončící možnosti.

Vinylové podlahy

Jdeme s dobou a tak Vám musíme nabídnout velice kvalitní vinylové dílce Floor Forever. Vinylové podlahy Floor Forever nabízí širokou škálu dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. Tyto vinylové podlahy jsou extrémně stabilní, jednoduché na údržbu, výborně tepelně i zvukově izolují a lze je pokládat na vodní podlahové topení. Můžete vybírat z široké škály barevných odstínů a různých dřevin, jako je dub, buk, jasan, třešeň. Vinylové podlahy s nášlapnou vrstvou 0,55 mm jsou vhodné i do komerčních prostor.

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby.
Necháváme za sebou precizně odvedenou práci.
Dokončenou práci předáváme v řádném termínu.
Vertical line